Bezpieczne półkolonie dla dzieci nad Maltą

VOUCHER PODARUNKOWY

Podaruj bliskim voucher podarunkowy na warsztaty kulinarne w Malta Food Concept. Osoba obdarowana sama wybierze najlepsze dla siebie warsztaty. Warsztaty kulinarne to doskonały prezent nie tylko dla pasjonatów gotowania, ale dla każdego, kto lubi ciekawie spędzić czas, poznać nowe osoby i przy okazji zdobyć nowe umiejętności. Voucher podarunkowy jest ważny przez 12 miesięcy od daty zakupu. Po złożeniu zamówienia jest wysyłany, w formie elektronicznej, na podany adres e-mail.

Półkolonie wakacyjne

BEZPIECZNE PÓŁKOLONIE KULINARNE Z TOP CHEFEM NAD MALTĄ. Sami jesteśmy rodzicami, dlatego wiemy jak ważne jest powierzenie dzieci w najlepsze ręce! Ponadto organizujemy eventy i imprezy, dlatego o kreatywnym spędzaniu czasu wiemy bardzo dużo. Doświadczenie naszego Szefa Kuchni, finalisty TOP CHEF Polska oraz piękna infrastruktura maltańska niemal w centrum miasta gwarantują tydzień w mieście, którego dzieci nie zapomną.

Warsztaty

STEKI, prowadzący Dawid Łagowski

Jak zrobić steka idealnego? Co oznaczają stopnie wysmażenia tj. blue, rare, medium rare, medium, medium well i well done? Co to jest sezonowanie i dlaczego się to robi? Jak wybrać odpowiedni rodzaj mięsa na steki i jak je właściwie przygotować? Przyrządzania perfekcyjnych steków w praktyce nauczy Was Dawid Łagowski CHEF.

Prowadzący Dawid Łagowski  TOP CHEF

Gdyby powiedzieć o nim tylko jedno zdanie to byłoby to: Dawid Łagowski – stuprocentowy szef kuchni. Poukładany, odpowiedzialny, kochający to, co robi i wiedzący z życiu czego tak naprawdę pragnie. Począwszy od rodziny poprzez pracę do sportu. Pasjonat. Szczególnie panie nie mogły od niego oderwać oczu, kiedy stawał w szranki Top Chefa.

Dawid Łagowski jest półfinalistą 6 edycji TOP CHEF, popularyzuje kuchnię Wellness i Slow Food podczas autorskich pokazów, szkoleń i warsztatów kulinarnych w całej Polsce.

Po ukończeniu szkoły gastronomicznej swoje pierwsze kroki stawiał w restauracjach na Starym Mieście w rodzinnym Poznaniu, a niedługo później znalazł się w kuchni poznańskiego Sheratona. Przez 12 lat przewodził restauracji Destylarnia w Pałacu Mierzęcin, która pod jego sterami zdobyła wiele nagród i wyróżnień. W 2013 roku Dawid otrzymał statuetkę Hermes dla Najlepszej Restauracji w Regionie. Od roku 2014 przez trzy kolejne lata zdobywał najwyższe wyróżnienie Grand Award – „Trzy widelce” w ogólnopolskim plebiscycie „Poland 100 Best Restaurants” oraz tytuł Szefa Kuchni Roku 2016 regionu północno-zachodniego. Zdobywca rekomendacji Slow Food Polska…

Prowadzący Adam Chrząstowski

 

Prezydent Akademii Bocuse d’Or Poland. Absolwent Technikum Gastronomicznego przy ul. Poznańskiej w Warszawie oraz Wydziału Filozofii Chrześcijańskiej Uniwersytetu Kard. St. Wyszyńskiego w Warszawie. Pierwsze doświadczenia w branży gastronomicznej zdobywał podczas podróży do Niemiec, Grecji, Szwajcarii i Holandii.

W 1992 roku, po ukończeniu studiów, rozpoczął pracę w warszawskim Hotelu Bristol, gdzie przeszedł wszystkie zawodowe szczeble zawodu kucharza.

W 1996 roku rozpoczął pracę w nowo otwieranym Hotelu Sheraton Warsaw, gdzie pracował przez kolejne 4 lata zarządzając kuchniami restauracji Some Place Else i Lalka. W latach 1999 -2000 był managerem i trenerem Młodzieżowej Kulinarnej Reprezentacji Polski. W 2001 roku wyjechał do Chin, gdzie w Szanghaju zarządzał restauracjami Hunters i Tropicana należącymi do Troy Group. W 2003 roku po powrocie do Polski objął stanowisko Szefa Kuchni i Zastępcy Dyrektora Gastronomii w Hotelu Rialto w Warszawie.

Od 2007 do 2014 współtworzył restaurację Ancora w Krakowie – siedmiokrotnie wyróżnioną w przewodniku Michelin. Od kwietnia 2014 do stycznia 2019 był szefem kuchni restauracji Ed Red w Krakowie i w Warszawie, wyróżnionej przez Slow Food Polska oraz przewodniki Michelin oraz Gault & Milleau. Od lutego 2019 prowadzi działalność doradczą i szkoleniową w branży HoReCa, pod nazwą Adam Chrząstowski Consulting.